VŠECHNY NAŠE HRAČKY VYRÁBÍME V LIBOVOLNÉ DÉLCE I PRŮMĚRU. PRO NACENĚNÍ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA MAILU A NEBO INSTAGRAMU 3DEROTIKA. DĚKUJEME.

Naše hračky

obrázek 2023 02 21 102854824
Model boulí navrhujeme každému zákazníkovi individuálně. To znamená, že je možné si zvolit celkovou délku hračky, počet boulí, jejich jednotlivé průměry, jak budou boule daleko od sebe atd. Navrhujeme na míru i hračky určené na trénink. S návrhem vám rádi poradíme na Instagramu nebo na emailové adrese 3derotika@gmail.com
84
obrázek 2021 08 17 212511
Velmi úspěšný model draka se vyznačuje postupně se rozšiřujícím tělem, které se před patkou lehce ztenčuje. Celé tělo je pokryto svalnatou strukturou, která velmi dobře dráždí. Drak je výraznější model, který je velmi vhodný ve všech kombinacích délek a průměrů, jako je vidět na fotkách.
74
Hvězda

Hvězda je velmi neobvyklá svým tvarem a to z ní dělá velmi jedinečnou hračku. Její povrch není hladký, ale je tvořen výstupky, které se táhnout od špičky až dolů. jelikož jsou naše hračky vyrobeny z měkkého silikonu, jednotlivé paprsky hvězdy se ohnou a to při hraní přináší při hraní velmi příjemné vzrušení. Jelikož hračka není plného průřezu, jeví se jako o něco tenčí, proto doporučujeme volit větší průměr o cca 1 cm, než u klasické tvrdé hračky.  

62
obrázek 2023 02 21 102502562
Jednorožec je model, který zaujme svým jednoduchým a elegantním tvarem. Od špičky se použitelný průměr hračky mírně zvětšuje a na povrchu hračky je jemné drážkování, které zvyšuje intenzitu prožitku. Jednorožce často volí zákazníci, které nezaujmou výraznější a neobvyklé tvary v naší nabídce, ale chtějí si koupit kvalitní hračku na míru. 
56
obrázek 2023 02 21 104549548
Novinka
Dildo ve tvaru Koně. Jedná se o specifický model hračky, který je náročnější na použití, takže ho doporučujeme spíše zkušenějším uživatelům. 
 
53
Lizard

Náš nejnovější model Lizard, je opravdu výjimečný svým tvarem. Na jeho povrchu jsou výrazné výstupky, které jsou ale krásně zaoblené. Tím je zajištěno intenzivní dráždění, ale na druhou stranu je zachován elegantní vzhled. Jako všechny naše hračky je vyrobený přesně na míru z velmi kvalitního lékařského silikonu. 

44
Ostatní
Na zakázku dokážeme vyrobit i dilda jiných tvarů, než běžně děláme. V případě zájmu nás kontaktujte na Instagramu a nebo na mail 3derotika@gmail.com
50
Thanos
Model Thanos má velmi výrazný tvar, který zajišťuje pocit úplného naplnění. Jeho povrch je také velmi členitý, což zajišťuje i velmi výrazný prožitek při jeho používání. Jedná se tedy o velmi specifickou hračku, která je u zákazníků velmi oblíbená. 
78
obrázek 2021 08 17 194951
Model chapadla je výjimečný svým pravidelným jednoduchým tvarem, na kterém jsou přísavky chapadla, které zvyšují intenzitu dráždění. Chapadlo není osazeno patkou, proto doporučujeme volit dostatečné dlouhou a nebo tlustou hračku, aby nedošlo k zajetí.    
Direwolf je hračka se speciálním tvarem, připomínající psí penis, který je upraven do fantazy vzhledu vlkodlaka.  Horní část hračky je spíše tenčí, je ale doplněna o vlnkování z důvodu zvýšení intenzity dráždění. Velkou výzvou je ve spodní části boule, která dominuje této hračce. Jedná se tedy o velmi specifický tvar hračky. 
68
9 položek celkem
Zpět do obchodu