VŠECHNY NAŠE HRAČKY VYRÁBÍME V LIBOVOLNÉ DÉLCE I PRŮMĚRU. PRO NACENĚNÍ NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA E-MAIL 3Derotika@gmail.com NEBO INSTAGRAMU 3DEROTIKA. DĚKUJEME.

Články

Co je to Fisting?

Fist, také známý jako fisting, je sexuální technika, která zahrnuje vložení celé ruky nebo pěsti do pochvy nebo análního otvoru. Je to pokročilá technika, která vyžaduje přípravu a trénink, a není vhodná pro každého. Na druhou stranu si myslíme, že při pravidelném tréninku je ho schopný natrénovat úplně každý. 

 

Před tím, než se pustíte do tréninku Fistu, je důležité mít na paměti následující:

1. Komunikace je klíčová - než začnete praktikovat Fist, měli byste mít otevřenou a jasnou komunikaci se svým partnerem. Mluvte o vašich očekáváních, přáních a obavách. Pokud něco bolí nebo nevyhovuje, měli byste si to říci a přístup změnit a nebo aktivitu ukončit.

2. Používejte dostatek lubrikantu - lubrikant je klíčový pro snadné a bezbolestné zavedení ruky do pochvy nebo análního otvoru. Používejte vždy kvalitní lubrikant na bázi vody nebo silikonu, který nezpůsobuje podráždění.

3. Připravte se na Fist postupně - Fist není něco, co můžete udělat při prvním pokusu. Je důležité připravit tělo postupně, aby se mohlo přizpůsobit. Začněte s menšími objekty, a postupně přecházejte na větší objekty. Tomuto bodu se budeme podrobně věnovat v dalším článku, zabývajícím se uvolňování a roztahování.

4. Dbejte na hygienu - je důležité mít čisté ruce a nehty. Měli byste si také důkladně vyčistit pochvu především pak anální otvor před a po těchto hrátkách.

5. Posilujte svaly pánevního dna - svaly pánevního dna jsou klíčové pro úspěšné provedení Fistu. Existuje mnoho cviků na posílení těchto svalů, jako jsou Kegelovy cviky, které můžete pravidelně cvičit.

 

V neposlední řadě pamatujte na to, že trénink Fistu je pokročilá technika, která vyžaduje opatrnost a postupné zvyšování své úrovně. Pokud máte jakékoli obavy, měli byste se poradit s odborníkem nebo se svým lékařem.

 

 

Jak na Fist

 

Celý tento návod je založen na dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky, kteří se roztahování dlouhodobě věnují. Díky jejich zpětné vazbě a naší výrobě tréninkových hraček v přesných požadovaných rozměrech jsme vymysleli tento postup, který je účinný, bezbolestný a velmi příjemný.

Celý princip uvolňování je ten, že se snažíme zasunout hladkou měkkou hračku o větším průměru, než je osoba aktuálně schopna pojmout v tvrdém materiálu. Jelikož je hračka měkká, je možné hračku lehkou silou zasunout. Při zvolení správného průměru toto zasunutí nebolí a pouze tlačí všemi směry po celém obvodu, což způsobuje ono chtěné uvolnění. Pokud se použijí naše Boule, které navrhujeme individuálně podle potřeb zákazníka, dochází po zasunutí tohoto většího průměru k lehkému zúžení mezi boulemi. Toto zúžení je vhodné jako pauza před dalším zasunutím, respektive vysunutím. Pokud je zvolen správný rozměr boulí, není totiž možné pokračovat hned na další, ale musí se hračka začít vyndávat a tím opět uvolnit otvor větším průměrem na vrcholu boule. Toto zasunutí a následné vysunutí se opakuje, dokud se otvor neuvolní natolik, že je možné pokračovat na další bouli v pořadí, která má vždy o něco větší průměr. Samotné průměry boulí zvětšujeme u menších průměru o 1 cm a u větších průměrů o 0,5 cm. Pokud má zákazník potřebu jít ještě pomaleji, jsme schopni vyrobit boule s rozdílem průměrů i o 1 mm.

Tímto principem, se pravidelným tréninkem (alespoň 1x týdně) dá dojít až pro většinu lidí k nečekaným posunům v relativně krátkých časech. 

V první řadě je potřeba si uvědomit, jaké má člověk aktuální limity a podle toho hračku vybírat, s čímž rádi pomůžeme, protože máme řadu zkušeností. Pokud tě tedy roztahování a případný fist láká a chceš se posunout v této oblasti dál, neváhej nás kontaktovat na mailu 3derotika@gmail.com a nebo na nějaké z našich sociálních sití, které mimo nich najdeš na www.linktr.ee/3derotika

 

2 položek celkem
Zpět do obchodu