VŠECHNY NAŠE HRAČKY VYRÁBÍME V LIBOVOLNÉ DÉLCE I PRŮMĚRU. PRO NACENĚNÍ NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA E-MAIL 3Derotika@gmail.com NEBO INSTAGRAMU 3DEROTIKA. DĚKUJEME.

Základní tvary hraček

Tyto hračky mají jasně daný model, u kterého dokážeme libovolně měnit délku i průměr.

obrázek 2021 08 17 212511
Drak
Na objednávku
Velmi úspěšný model draka se vyznačuje postupně se rozšiřujícím tělem, které se před patkou lehce ztenčuje. Celé tělo je pokryto svalnatou strukturou, která velmi dobře dráždí. Drak je výraznější model, který je velmi vhodný ve všech kombinacích délek a průměrů, jako je vidět na fotkách.
74
Hvězda
Hvězda
Na objednávku

Hvězda je velmi neobvyklá svým tvarem a to z ní dělá velmi jedinečnou hračku. Její povrch není hladký, ale je tvořen výstupky, které se táhnout od špičky až dolů. jelikož jsou naše hračky vyrobeny z měkkého silikonu, jednotlivé paprsky hvězdy se ohnou a to při hraní přináší při hraní velmi příjemné vzrušení. Jelikož hračka není plného průřezu, jeví se jako o něco tenčí, proto doporučujeme volit větší průměr o cca 1 cm, než u klasické tvrdé hračky.  

62
obrázek 2023 02 21 102613985
Jednorožec
Na objednávku
Jednorožec je model, který zaujme svým jednoduchým a elegantním tvarem. Od špičky se použitelný průměr hračky mírně zvětšuje a na povrchu hračky je jemné drážkování, které zvyšuje intenzitu prožitku. Jednorožce často volí zákazníci, které nezaujmou výraznější a neobvyklé tvary v naší nabídce, ale chtějí si koupit kvalitní hračku na míru. 
56
Lizard
Lizard
Na objednávku

Náš nejnovější model Lizard, je opravdu výjimečný svým tvarem. Na jeho povrchu jsou výrazné výstupky, které jsou ale krásně zaoblené. Tím je zajištěno intenzivní dráždění, ale na druhou stranu je zachován elegantní vzhled. Jako všechny naše hračky je vyrobený přesně na míru z velmi kvalitního lékařského silikonu. 

44
obrázek 2023 02 21 104549548
Novinka
Mustang
Na objednávku
Hračka ve tvaru koňského penisu. Jedná se o specifický model, který je náročnější na použití. Doporučujeme ho spíše zkušenějším uživatelům nebo těm, kteří chtějí posouvat dál své možnosti.
 
53
Ostatní
Ostatní
Na dotaz
Na zakázku dokážeme vyrobit i dilda jiných tvarů, než běžně děláme. V případě zájmu nás kontaktujte na Instagramu a nebo na mail 3derotika@gmail.com

Dokážeme vyrobit i velmi dlouhé hračky, máme zkušenosti s výrobou velmi dlouhé dilda o délce 125 cm. 

Stejně tak umíme například udělat velmi krátké hračky o velkém průměru a další nestandardní kombinace.

50
Thanos
Thanos
Na objednávku
Model Thanos má velmi výrazný tvar, který zajišťuje pocit úplného naplnění. Jeho povrch je také velmi členitý, což zajišťuje i velmi výrazný prožitek při jeho používání. Jedná se tedy o velmi specifickou hračku, která je u zákazníků velmi oblíbená. 
78
obrázek 2021 08 17 194951
Model chapadla je výjimečný svým pravidelným jednoduchým tvarem, na kterém jsou přísavky chapadla, které zvyšují intenzitu dráždění. Chapadlo není osazeno patkou, proto doporučujeme volit dostatečné dlouhou a nebo tlustou hračku, aby nedošlo k zajetí.    
Direwolf je hračka se speciálním tvarem, připomínající psí penis, který je upraven do fantazy vzhledu vlkodlaka.  Horní část hračky je spíše tenčí, je ale doplněna o vlnkování z důvodu zvýšení intenzity dráždění. Velkou výzvou je ve spodní části boule, která dominuje této hračce. Jedná se tedy o velmi specifický tvar hračky. 
68
8 položek celkem
Zpět do obchodu