VŠECHNY NAŠE HRAČKY VYRÁBÍME V LIBOVOLNÉ DÉLCE I PRŮMĚRU. PRO NACENĚNÍ NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA E-MAIL 3Derotika@gmail.com NEBO INSTAGRAMU 3DEROTIKA. DĚKUJEME.

Co je to Fisting?

Fist, také známý jako fisting, je sexuální technika, která zahrnuje vložení celé ruky nebo pěsti do pochvy nebo análního otvoru. Je to pokročilá technika, která vyžaduje přípravu a trénink, a není vhodná pro každého. Na druhou stranu si myslíme, že při pravidelném tréninku je ho schopný natrénovat úplně každý. 

 

Před tím, než se pustíte do tréninku Fistu, je důležité mít na paměti následující:

1. Komunikace je klíčová - než začnete praktikovat Fist, měli byste mít otevřenou a jasnou komunikaci se svým partnerem. Mluvte o vašich očekáváních, přáních a obavách. Pokud něco bolí nebo nevyhovuje, měli byste si to říci a přístup změnit a nebo aktivitu ukončit.

2. Používejte dostatek lubrikantu - lubrikant je klíčový pro snadné a bezbolestné zavedení ruky do pochvy nebo análního otvoru. Používejte vždy kvalitní lubrikant na bázi vody nebo silikonu, který nezpůsobuje podráždění.

3. Připravte se na Fist postupně - Fist není něco, co můžete udělat při prvním pokusu. Je důležité připravit tělo postupně, aby se mohlo přizpůsobit. Začněte s menšími objekty, a postupně přecházejte na větší objekty. Tomuto bodu se budeme podrobně věnovat v dalším článku, zabývajícím se uvolňování a roztahování.

4. Dbejte na hygienu - je důležité mít čisté ruce a nehty. Měli byste si také důkladně vyčistit pochvu především pak anální otvor před a po těchto hrátkách.

5. Posilujte svaly pánevního dna - svaly pánevního dna jsou klíčové pro úspěšné provedení Fistu. Existuje mnoho cviků na posílení těchto svalů, jako jsou Kegelovy cviky, které můžete pravidelně cvičit.

 

V neposlední řadě pamatujte na to, že trénink Fistu je pokročilá technika, která vyžaduje opatrnost a postupné zvyšování své úrovně. Pokud máte jakékoli obavy, měli byste se poradit s odborníkem nebo se svým lékařem.

 

 

Zpět do obchodu