VŠECHNY NAŠE HRAČKY VYRÁBÍME V LIBOVOLNÉ DÉLCE I PRŮMĚRU. PRO NACENĚNÍ NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE NA E-MAIL 3Derotika@gmail.com NEBO INSTAGRAMU 3DEROTIKA. DĚKUJEME.

Jak na Fist

V prvním článku jsme se snažili shrnout nějaké základní informace ohledně fistingu, takže doporučujeme přečíst, je velmi stručný, ale důležitý. V tomto pokračování se budeme věnovat samotné cestě k jeho zdárnému zvládnutí. 

Celý tento článek je založen na naší zkušenosti a zároveň i na zkušenosti našich zákazníků, od kterých máme zpětnou vazbu. My osobně se věnujeme pouze vaginálnímu uvolňování, takže se budeme věnovat především jemu. Co ale víme z naší zpětné vazby, tak je to u análních hrátek dosti podobné. Větší rozdíly jsou mezi konkrétními lidmi, než mezi jednotlivými praktikami. 

Nejen naší odzkoušenou a funkční metodou je používání měkkých hraček, což je jeden z důvodů, proč je o naše hračky takový zájem i mezi lidmi, kteří se roztahování věnují. I nám se tato metoda ověřila a proto se budeme věnovat jí. 

Celý princip uvolňování je ten, že se snažíme zasunout hladkou měkkou hračku o větším průměru, než je osoba aktuálně schopna pojmout v tvrdém materiálu. Jelikož je hračka měkká, je možné hračku lehkou silou zasunout. Při zvolení správného průměru toto zasunutí nebolí a pouze tlačí všemi směry po celém obvodu, což způsobuje ono chtěné uvolnění. Pokud se použijí naše Boule, které navrhujeme individuálně podle potřeb zákazníka, dochází po zasunutí tohoto většího průměru k lehkému zúžení mezi boulemi. Toto zúžení je vhodné jako pauza před dalším zasunutím, respektive vysunutím. Pokud je zvolen správný rozměr boulí, není totiž možné pokračovat hned na další, ale musí se hračka začít vyndávat a tím opět uvolnit otvor větším průměrem na vrcholu boule. Toto zasunutí a následné vysunutí se opakuje, dokud se otvor neuvolní natolik, že je možné pokračovat na další bouli v pořadí, která má vždy o něco větší průměr. Samotné průměry boulí zvětšujeme u menších průměru o 1 cm a u větších průměrů o 0,5 cm. Pokud má zákazník potřebu jít ještě pomaleji, jsme schopni vyrobit boule s rozdílem průměrů i o 1 mm.

Tímto principem, se pravidelným tréninkem (alespoň 1x týdně) dá dojít až pro většinu lidí k nečekaným posunům v relativně krátkých časech. 

V první řadě je potřeba si uvědomit, jaké má člověk aktuální limity a podle toho hračku vybírat, s čímž rádi pomůžeme, protože máme řadu zkušeností. Pokud tě tedy roztahování a případný fist láká a chceš se posunout v této oblasti dál, neváhej nás kontaktovat na mailu 3derotika@gmail.com a nebo na nějaké z našich sociálních sití, které mimo nich najdeš na www.linktr.ee/3derotika

 

Zpět do obchodu